Služby

Htech nabízí služby v oblasti poradenství a managment projektů celých průmyslových areálů pro zpracování ovoce a zeleniny. Nabízíme rovněž konzultace úpravy stávajících linek za účelem zkvalitnění procesu výroby a zvýšení výkonu.

Pro navržená řešení jsme připravení navrhnout, vyrobit a dodat technologie a související vybavení, a to jak částečně, tak i kompletní produkční celky “na klíč”. Vlastní konstrukční oddělení přizpůsobuje každou zakázku konkrétním podmínkám a požadavkům klientů. Kompletní vybavení pro dílenské zpracování navržených zařízení je samozřejmostí.

Na dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naši technici disponují odborným vzděláním a mnoha zkušenostmi s instalací, spouštěním, diagnostikou a opravami mnoha různých strojů. Servisní tým Htech je vybaven k zakládání elektroinstalací včetně centrálních rozváděčů, instalaci vzduchotechniky, technologií pro úpravu vody či její využítí pro šetrnou manipulaci s produktem i drobným stavebním úpravám.

Htech dlouhodobě udržuje rozsáhlý sklad náhradních dílů a příslušenství. Nejen pro vlastní technologie, ale i pro řadu dalších strojů vedeme skladovou zásobu, takže klientům jsme schopni vydat náhradní díly zpravidla v den objednávky, případně pouze s prodlevou času přepravy.

Pro stroje určené k balení a značení produktů dodáváme rovněž obalové materiály. Stejně jako v předchozím případě, i základní obalové a spotřební materiály držíme skladem. Na zakázku dodáváme také obaly s osobním potiskem, jehož grafickou podobu vytváříme podle přání klienta.


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Htech nabízí výrobu kovových konstrukcí, schodů, ochozů, podest, rámů a další zámečnické práce i malého rozsahu. Řezání vodním paprskem je výkonná technologie ideální pro řezání a hrubé gravírování široké škály materiálů, např. skla, dřeva, kamene, mramoru či kovů, včetně hliníku. Svoje uplatnění kromě kovovýroby má například v kamenictví.

Do you need help?
Get in touch with us! We will contact you soon.

I agree to process my personal data by Htech cz s.r.o. More information about processing can be found in Privacy Policy.
Show all
By using this website you agree to the use of cookies. Read more