Služby

Htech nabízí služby v oblasti poradenství a managment projektů celých průmyslových areálů pro zpracování ovoce a zeleniny. Nabízíme rovněž konzultace úpravy stávajících linek za účelem zkvalitnění procesu výroby a zvýšení výkonu.

Pro navržená řešení jsme připravení navrhnout, vyrobit a dodat technologie a související vybavení, a to jak částečně, tak i kompletní produkční celky „na klíč“. Vlastní konstrukční oddělení přizpůsobuje každou zakázku konkrétním podmínkám a požadavkům klientů. Kompletní vybavení pro dílenské zpracování navržených zařízení je samozřejmostí.

Na dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naši technici disponují odborným vzděláním a mnoha zkušenostmi s instalací, spouštěním, diagnostikou a opravami mnoha různých strojů. Servisní tým Htech je vybaven k zakládání elektroinstalací včetně centrálních rozváděčů, instalaci vzduchotechniky, technologií pro úpravu vody či její využítí pro šetrnou manipulaci s produktem i drobným stavebním úpravám.

Htech dlouhodobě udržuje rozsáhlý sklad náhradních dílů a příslušenství. Nejen pro vlastní technologie, ale i pro řadu dalších strojů vedeme skladovou zásobu, takže klientům jsme schopni vydat náhradní díly zpravidla v den objednávky, případně pouze s prodlevou času přepravy.

Pro stroje určené k balení a značení produktů dodáváme rovněž obalové materiály. Stejně jako v předchozím případě, i základní obalové a spotřební materiály držíme skladem. Na zakázku dodáváme také obaly s osobním potiskem, jehož grafickou podobu vytváříme podle přání klienta.


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Htech nabízí výrobu kovových konstrukcí, schodů, ochozů, podest, rámů a další zámečnické práce i malého rozsahu. Řezání vodním paprskem je výkonná technologie ideální pro řezání a hrubé gravírování široké škály materiálů, např. skla, dřeva, kamene, mramoru či kovů, včetně hliníku. Svoje uplatnění kromě kovovýroby má například v kamenictví.

Máte dotaz?
Napište nám a my se ozveme!

Souhlasím, aby společnost Htech cz s.r.o. zpracovávala moje osobní údaje. Další informace ke zpracování naleznete v zásadách o zpracování osobních údajů.
Zobrazit vše