Projektové řízení

Od návrhu, přes realizaci až ke spokojenost zákazníků

Naší zásadou je poskytovat zákazníkům kvalitní servis. Základem našeho úspěchu je důkladné poznání požadavků klienta, abychom mohli navrhnout vhodná řešení a efektivnější využití vašich provozů.

Z tohoto důvodu vnímáme roli odborného poradenství a názorných ukázek jako důležitou součást pro vytvoření projektu a úspěšnou instalaci.

Vysoká kvalita našich produktů a služeb zajišťuje našim zákazníkům dlouhodobý a bezproblémový chod jejich provozů.

Odborné poradenství

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti návrhů zpracovatelských linek, vhodné volby strojního a manipulačního zařízení – to vše s ohledem na typ produktu, maximální kvalitu, celkový výkon a ekonomické představy zadavatele.

Stovky vlastních instalací různého rozsahu v několika zemích EU jsou zárukou, že pro Váš projekt navrhneme ekonomicky i technicky nejvhodnější řešení. Při návrhu řešení zohledňujeme i případný budoucí rozvoj firmy. Naše produkty jsou modulární, což vám dává široké možnosti. Projektové řízení má následující fáze.

  • nezávazné poradenství
  • návrh vhodného řešení
  • příprava projektu, 2D/3D výkres
  • vypracování harmonogramu
  • realizace

Pro získání nabídky kontaktujete prosím obchodní oddělení.

Máte dotaz?
Napište nám a my se ozveme!

Souhlasím, aby společnost Htech cz s.r.o. zpracovávala moje osobní údaje. Další informace ke zpracování naleznete v zásadách o zpracování osobních údajů.
Zobrazit vše