Zakázková výroba

Konstrukce, design a vývoj

Ať už potřebujete výměnu, renovaci, rozšíření, příp. zcela nový systém nebo jen stroje, naše společnost vám nabízí komplexní dodávky od projektu, přes výrobu až po realizaci. Naší filozofií je vždy hledat a používat nejjednodušší řešení. Máme ucelenou řadu standardních strojů a automatizačních zařízení. Naše schopnost projektování znamená, že v případě potřeby můžeme také vyrábět speciální zařízení.

Příklad 3D modelu

Detail displeje ovládání linky

Programování

Podstatná část našich strojů je ovládána pomocí samostatné řídicí programovatelné jednotky. Uživatelské rozhraní je zpravidla dotyková obrazovka. V případě automatizovaných provozů, pro které dodáváme kompletní elektroinstalaci, navrhujeme jednoduché a intuitivní ovládání celé linky z jednoho místa a poskytujeme i možnost připojení na internet pro vzdálenou diagnostiku.


Produkce

Vyrábíme stroje i celé linky na posklizňovou úpravu ovoce a zeleniny s výkonem od 3t/hod až po 40t/hod. Průběžně investujeme do technologií zpracování kovů a dalších materiálů, aby se zkrátila doba dodání na možné minimum. Máme výrobní stroje Waterjet MACH 3 pro řezání materiálů vodním paprskem, Laser TRUMATIC 2D i 3D pro řezání laserovým paprskem, CNC obráběcí centra a další.

Máte dotaz?
Napište nám a my se ozveme!

Souhlasím, aby společnost Htech cz s.r.o. zpracovávala moje osobní údaje. Další informace ke zpracování naleznete v zásadách o zpracování osobních údajů.
Zobrazit vše