Zakázková výroba

Výrobní část firmy Htech je primárně zaměřena na produkci jednoúčelových strojů a manipulační techniky. Kromě toho vyrábíme řadu dalších elementů provozů, podpůrné konstrukce, ochozy pro zajištění dostupnosti všech prvků linky. Mezi nejčastější stroje, které produkujeme, patří:

  • horizontální balicí stroje
  • ukladače balení do kartonů a beden
  • dopravníky a manipulační technika
  • šetrné vodní vyklapěče a vodní cesty
  • zařízení pro povrchovou úpravu zeleniny, zchlazovače
  • stroje pro jakostní třízení produktů
  • zásobníky pro krátkodobé uskladnění produktů

Konstrukce, design a vývoj

V případě úspěšného vstupního jednání navrhuje oddělení designu linku nebo její části.

Programové vybavení Solid Edge umožňuje plnohodnotné zpracování od detailů po kompletní linky a bezproblémový export dat pro přípravu výrobních dílů.

Oddělení konstrukce se samozřejmě podílí i na inovacích a vývoji nových zařízení podle požadavků trhu či konkrétním přání zákazníka.

Příklad 3D modelu

Programování

Detail displeje ovládání linky

Podstatná část našich strojů je ovládána pomocí samostatné řídicí programovatelné jednotky. Uživatelské rozhraní, kterým je zpravidla dotyková obrazovka

V případě automatizovaných provozů, pro které dodáváme kompletní elektroinstalaci, navrhujeme jednoduché a intuitivní ovládání celé linky z jednoho místa a poskytujeme i možnost připojení na internet pro vzdálenou diagnostiku.


Produkce

Proces výroby strojů sestává z přípravy materiálu, jeho povrchové úpravy a montáže. Firma Htech průběžně investuje do technologií zpracování kovů a dalších materiálů, aby se zkrátila doba dodání na možné minimum.

Firma vlastní mimo jiné stroje Waterjet MACH 3 pro řezání materiálů vodním paprskem, Laser TRUMATIC 2D i 3D pro řezání laserovým paprskem , CNC obráběcí centra a další

Výroba

Máte dotaz,
Napište nám a my se ozveme!

Zobrazit vše