Novinky a veletrhy

Fruit Logistica 2024

I letos Vás znovu můžeme přivítat v našem stánku na mezinárodním veletrhu Fruit Logistica 2023 v Berlíně. Na tomto bezpochyby nejvýznamnějším veletrhu v oboru čerstvého ovoce a zeleniny nás můžete navštívit ve stánku B22 v hale 1.1 v prostoru Berlínského výstaviště Messe Berlin a to od 7. do 9. února 2022.

PF 2024

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do toho nového Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a mnoho osobních i pracovních úspěchů. 🎅🎁

GPFS 2023

Po 4 letech jsme se opět vrátili do Ameriky na výstavu Global Produce and Floral Show. Kromě setkání s partnery, novými a stávajícími zákazníky, jsme zde prezentovali, náš nový stroj. O baličku s uzavíratelnými sáčky byl velký zájem a věříme , že se brzo objeví nejen na americkém trhu.

Global Produce and Floral Show

Už příští týden proběhne představení naší nové baličky – APPB. Premiéru bude mít nový stroj na výstavě Global Produce and Floral show v Kalifornii, kde budeme po 4 leté pauze znovu vystavovat.

AGRO SHOW 2023

Zapraszamy na AGRO SHOW 2023!!🇵🇱🇨🇿

I letos jsme přítomní na největší zemědělské výstavě v Polsku – Agro Show Bendary 2023. Pokud máte cestu do Poznaně, rádi Vás uvidíme na stánku 333.

Den dětí

Htech podpořil akci na den dětí, která se jako závod v orientačním běhu konala v katastru obce Velká Kraš na česko-polské hranici. Závodu se zúčastnilo více než 200 dětí z českých i polských škol. Pro většinu závodníků byl orienťák premiéra a z lesa (i z trati na koupališti) přicházeli spokojení. Přesto, že někteří na tratích bloudili, tak se nikdo neztratil, akci tak můžeme prohlásit za úspěšnou 😊

Macfrut 2023

Po letech se vracíme na veletrh do Itálie, kde jsme součástí stánku našeho partnera z Milána – firmy Saclark. V Rimini budeme prezentovat naší novinku, balící stroj AF3, který je určen pro balení malých porcí do PE sáčků. Jako vždy, jste u nás na stánku srdečně vítáni.

AF3 balící stroj

Menší, rychlejší, přesnější – to jsou přednosti naší nové baličky. 🚀 Stroj AF3 byl vyvíjen s důrazem na šetrné balení malých porcí do 2,5 kg

Mezinárodní den žen

Krásný Mezinárodní den žen ze srdce přejeme vám všem našim kolegyním, obchodním partnerkám i zákaznicím. 🌹🌹🌹

Fruit Logistica 2023

Po třech letech Vás znovu můžeme přivítat v našem stánku na mezinárodním veletrhu Fruit Logistica 2023 v Berlíně. Na tomto bezpochyby nejvýznamnějším veletrhu v oboru čerstvého ovoce a zeleniny nás můžete navštívit ve stánku B22 v hale 1.1 v prostoru Berlínského výstaviště Messe Berlin a to od 8. Do 10. února 2022.

Zobrazit vše