O nás

Náš sortiment strojů a kompletního řešení linek posklizňové úpravy, je hrdě navrhován v České republice. Navrhneme řešení vašich potřeb, které je spolehlivé, nákladově efektivní a obsahuje nejnovější technologie. Můžete si být jisti, že vaše investice bude dnes i v budoucnosti ekonomicky rentabilní.
Prostřednictvím projektů spolupráce s klíčovými dodavateli komponentů naši designéři a systémoví inženýři neustále posouvají hranice, aby zlepšili účinnost, spolehlivost, uživatelskou přívětivost a nákladovou efektivitu vašich strojů.
Nabízíme nejširší výběr možností, které vyhovují vašemu obchodnímu modelu. Od živnostníka po nadnárodní společnosti máme odpověď.

  • čerstvá zelenina
  • čerstvé ovoce
  • vybrané druhy sypkých produktů
  • mražené rybí filety a plody moře

Htech disponuje vlastním výrobním zázemím a technologiemi pro zpracování kovů a daších materiálů. Rozsáhlým areálem výrobních hal i skladem náhradních dílů. Díky vlastnímu týmu konstruktérů je schopen rychle reagovat i na poptávky, které nespadají do standardního výrobního programu.

Htech cz sídlí v Olomouci a přímo působí v České republice, Slovenské republice a v Maďarsku. V Polsku byla v roce 2004 založena samostatná firma – Htech pl – s vlastním výrobním a distribučním zázemím. Další zahraniční trhy jsou obsluhovány prostřednictvím sítě distributorů.

Nahledněte do naší společnosti a seznamte se blíže s tím, co umíme.

Máte dotaz,
Napište nám a my se ozveme!

Zobrazit vše